Археологія Тіла

«Очікування на краю: Археологія Тіла – UA»
Наведення мостів та стимулювання міжкультурної комунікації

Через останні події відносини між різними групами в Україні стали напруженими, тому цей проект націлений на зв’язки між різними етнічними групами України і погляди молоді на теперішнє становище.

У центрі української частини проекту «Очікування на краю» − проведення майстер-класів у сфері руху, відео та написання текстів. Буде проведено інтерв’ю із юнаками щодо сьогоднішньої ситуації, з яких створять архів ідей та думок.

Інтерв’ю, які проведуть учасники проекту, будуть записувати на прості ручні пристрої, такі як мобільний телефон. Інтерв’ю стануть відправною точкою дискусії під час майстер-класів, і на їх основі створять тексти – критичні коментарі щодо питань, на які ми намагаємося дати відповідь, – і творчий матеріал, який буде використано під час фінального заходу.

Із зібраного матеріалу буде створено перформативну інсталяцію-виставку, яка буде доступною для широкої аудиторії. Проект має на меті підвищення свідомості щодо сфер конфлікту, його історії, відкриття каналів спілкування між різними групами населення. Ми збираємося використовувати творчі прийоми як засіб вираження через танець та рух, а також аудіовізуальні засоби.

Проект розпочнеться у листопаді 2014 року і завершиться у серпні – вересні 2015 року