партнери

З 1997 року LAVA-Dansproduktion брала участь у численних навчальних та перформативних проектах у Швеції та різних країнах Східної Європи. У цих проектах ми співпрацювали із танцюристами, акторами та перформерами. Завдяки поверненню до багатьох країн, куди нас запрошували продемонструвати свою творчість, ми встановили зв’язки із танцюристами, які тривають уже багато років.

www.lavadans.com

www.theprojecthome.org

 

 

3

Неурядова організація «Мистецькі мандри»

Це незалежна некомерційна організація, яка базується у двох містах – Києві та Одесі (Україна) і функціонує як центр локального, регіонального та міжнародного обміну. Наша команда працює як з молодими та перспективними митцями, так і з досвідченими спеціалістами у різних сферах. У 2013 році «Мистецькі мандри» співпрацювали із Lava-Dansproduktion у проекті «Дім», який проходив у Білгород-Дністровському та подорожував усією Україною.

 

4

Музей народної архітектру та побуту у Львові

Музей народної архітектру та побуту у Львові найбільш відвідуваний музею у регіоні і знайомить відвідувачів із народною архітектурою, побутом, автентичним українським мистецтвом етносів Західної України. Діяльність музею полягає не лише у збереженні експонатів, але й у збереженні нематеріальної культури, що полягає у етнографічному документуванні та інтерпретації традицій та звичаїв, а також їх відтворення під час проведення фестивалів та інших святкувань. Музей активно працює із іноземними партнерами, такими як ЮНЕСКО та Ріксантіквакрен (Норвегія), Майхауген з метою обміну досвідом та культурою між різними країнами. 

www.lvivskansen.org

 

5

Шведський центр архітектури та дизайну

Головна мета Шведський центр архітектури та дизайну– висвітлити і запропонувати активну платформу стабільного розвитку міст, архітектури та дизайну, а також зберігати, вносити у список, вивчати та примножувати шляхом нових надбань колекції, які йому довірено.

www.arkdes.se

 

 

Financial support by:

 

6

Postkod Lottery у Швеції

Шведська лотерея поштових індексів – одна з найпопулярніших лотерей у Швеції, в якій бере участь мільйон осіб. Мета лотереї – зробити внесок у краще майбутнє для людей та планети завдяки пожертвуванні всього прибутку на доброчинність з допомогою бенефіціаріїв лотереї. Шведська лотерея поштових індексів входить до Об’єднаних лотерей, що зараз є третім за розміром джерелом фінансування доброчинності.

www.postkodlotteriet.se

 

7

Шведський інститут

Громадська організація, що просуває зацікавленість та любов до Швеції по всьому світу. ШІ має за мету налагодити співпрацю та тривалі відносини із іншими країнами шляхом стратегічного спілкування та обміну у сферах культури, освіти, науки та бізнесу.

www.si.se