люди

benno

Бенно Воорхам
(Хореограф і продюсер «Очікування на краю»)

Після завершення навчання у SNDO у Амстердамі працює хореографом-фрілансером, створюючи численні проекти із танцюристами по всій Європі. З 1995 року Бенно інтенсивно працює у країнах колишнього Радянського Союзу, проводить майстер-класи, організовує проекти співпраці та створює для них хореографію. Бенно поставив кілька успішних виступів для дітей та молоді, а також брав участь у організації DIP-фестивалю у Швеції (у театрі Moderna Dansteatern) та кількох конференцій вчителів танців і проведенні різноманітних проектів у Східній Європі.

www.bennovoorham.com

 

Marta Tabukashvili(Georgia/Ukraine)

Organiser of the project in Georgia

 

www.tram.ge

 

   
pipsa

Піпса Перрін Поукка (Швеція)
(Танцювальний педагог проекту в Грузії)

– танцівниця і вчитель танців; отримала освіту в Університеті танцю та цирку (DOCH) у Швеції та Школі розвитку нового танцю (SNDO) в Амстердамі. Після кар’єри танцівниці-фрілансера, Піпса навчала дітей та підлітків руху та творчих процесів. Піпса бере участь у кількох громадських мистецьких проектах у Стокгольмі і працює з людьми різного культурного та етнічного походження.

madelene

Мадлен Бекман (Швеція)
(Архітектурний педагог проекту в Грузії)

Мадлен Бекман – архітектурний педагог і музейний вихователь Шведського центру архітектури та дизайну з 2002 року. Проводить майстер-класи, лекції, педагогічні програми в музеях і під час міжнародних заходів, а також курує виставки. Вивчала інтегральне збереження архітектурного середовища у Гьотенбурзькому університеті. Є членом та засновником PLAYCE – міжнародної асоціації архітектурної освіти. Раніше працювала із Шведським музеєм технології і Шведським музеєм телекомунікації.

daniil_belkin

Данило Бєлкін (Україна)
(Танцівник проекту в Грузії)

Данило – танцюрист, хореограф і вчитель. Отримав освіту танцюриста у Дніпропетровську у центрі «Другие танцы», а також був танцюристом та хореографом театру «Потоки» (2002 – 2010 роки) і хореографом Дніпропетровського державного цирку. З 2002 року брав участь у різноманітних міжнародних проектах і фестивалях, таких як «Королі, королеви та інші боси» (Україна – Швеція – Білорусь – Молдова), «Зв’язки» (Україна – Молдова), «Прості речі» (Україна – Молдова), «Вільний танець» (Україна – Франція), «Україна – точка G» (Україна), «Дім» (Україна – Швеція – Білорусь – Молдова), «В 4 руки» (Україна – Білорусь).

alexandra_soshnicova

Олександра Сошнікова (Молдова)
(Танцівник проекту в Грузії)

 Олександра організовує локальні та міжнародні проекти, міжнародні фестивалі сучасного танцю у Молдові, а також є хореографом Танцювальної групи «Voices». Олександра бере участь в організації міжнародних танцювальних фестивалів з 2000 року за підтримки Фонду Сороса, ECF, Pro Helvetia, Шведського Інституту та інших фондових організацій.

Олександра – хореограф, танцюрист і віце-президент ADDM (Асоціація розвитку сучасного танцю у Молдові).

Sergey_Golovnea

Сергій Головня (Молдова)
(Танцівник проекту в Грузії)

Сергій Головня – хореограф і танцюрист-перформер. Член Асоціації розвитку сучасного танцю у Молдові (ADDM).

Сергій бере участь у міжнародних проектах і фестивалях. Створював хореографію для численних танцювальних груп і організовував танцювальні фестивалі у Молдові. Для мене танець і рух – природна мова.

Nino_Mitaishvili

Ніно Мітаішвілі (Грузія)
(Акторка проекту в Грузії)

Ніно народилася у Тбілісі, Грузинська Республіка. Закінчила Університет театру і кіно ім. Ш. Руставелі, факультет драми. Ніно була акторкою «Театрального підвалу». Зараз працює в Театрі музики і драми. Ніно також працює на телебаченні у різних проектах.

abdalla_omari

Абдалла Омарі (Сирії)
(Художник проекту в Грузії)

– сирійський художник і кінорежисер – народився у Дамаску у 1986 році. Після завершення навчання в Дамаскському університеті на факультеті англійської літератури та Інституті візуального мистецтва імені Адхама Ізмаіла Абдалла повністю присвятив себе мистецтву і працює з галереєю Kamel Art Gallery у Дамаску. Роботи Абдалли Омарі, в тому числі відео, демонстрували в численних галереях, на аукціонах і фестивалях у Сирії, Лівані, ОАЕ, Грузії, Франції, Великобританії, Данії, Німеччині, Польщі та інших країнах. Вперше його твори виставили на аукціони Ayyam на початку 2012 року, де привернули багато уваги і перевершили всі сподівання щодо продажу. У 2012 році Абдалла переїхав до Грузії, де продовжив роботу над особистою виставкою про дітей та війну. Виставка «Переповнений емоціями» – масляні картини, що зображають складні психологічні стани, але мають глибокий вплив завдяки живописній техніці і реалістичним образам.

http://www.abdallaomari.com

 ana

Ана Куртубадзе (Грузія)
(Акторка проекту в Грузії)

Ана Куртубадзе – акторка з Грузії. Після завершення навчання у Грузинському державному університеті театру та кіно та завершення курсу «Акторської майстерності у кіно та театрі» працює із різними театрами Тбілісі. Брала участь у різних виставах як акторка, танцівниця та співачка.

Знімалася у грузинському телешоу «У центрі міста» (ситуаційна комедія).

Також брала участь у грузинському музичному телешоу «GeoStar» (грузинська версія «Ідола»).

Зараз працює у державному театрі музики та драми ім. Васо Абашідзе.

ekaterine

Катерина Деметрадзе (Грузія)
(Акторка проекту в Грузії)

Катерина Деметрадзе – грузинська акторка. Після закінчення навчання у Грузинському державному університеті театру та кіно та завершення курсу «Акторської майстерності у кіно та театрі» вона працює у різних театрах Тбілісі. Брала участь у численних виставах як акторка та танцюристка. Катерина також працювала у міжнародних проектах як перекладач та асистент директора.

sybrig_dokter

Сібріг Доктер
(Хореограф проекту в Україні, продюсер «Очікування на краю»)

Сібріг – хореограф і перформер у сферах сучасного танцю, візуального мистецтва та сучасного театру. Основа її творчості – фізичне тіло і хореографія, але вона також використовує інші матеріали. Сібріг працювала та викладала у країнах Прибалтики, Україні, Молдові, Сербії, Франції, Болгарії, Росії, скандинавських країнах та Великобританії. Разом із Бенно Воорхамом заснувала LAVA-Dansproduktion у 1997 році.  

Вибрані роботи та проекти: «Я вірю (щось відбувається)» на Фестивалі :Display. 4 відеороботи «Циркуляція I – IV», Львів (спільно з Інгрід Когне, Сергієм Петлюком і Влод Кауфман). Manuskriptet Dodo:MOU за ініціативи Koreografiska Konstitutet. «Farfrom» за співпраці з композитором Анною Розен. «Біле на білому», танцювальний фільм за участі 10 виконавців, який демонструвався під час Supermarket Artfair 2010.

Виконавець у «Тільки для твоїх очей» Петера Штамера. Виконавець у «Trafo», короткому фільмі Пауля Горна, Відень. Брала участь у «Тандемі Ukr/Mol» за ініціативи ECF і MitOst як культурний менеджер

www.sybrigdokter.com

Nadja_Voorham

Надя Воорхам
(Художник проекту в Україні)

Надя Воорхам – митець, народилась у Нідерландах і виросла у Швеції. Зараз живе і працює в Амстердамі, де закінчила аудіовізуальну кафедру Академії Герріта Рітвельда у 2012 році. Її роботи використовують різні засоби – текст, фотографію, перформанс. В основі її творчості – інтерес до принципів взаємодії між людьми та ритуалів, які її складають. Шляхом повторення вона акцентує увагу на повсякденній дистанції між людьми і стимулює інтимність.

Надя виставляла свої роботи у Нідерландах, Португалії, Швеції та Англії.

www.nadjavoorham.com

Кateryna.R 

Катерина Радченко (Україна)
(Організатор проекту в Україні)

Народилася та живе в Одесі, Україна. У 2009 році Катерина заснувала «Мистецькі мандри» − неурядову організацію, що влаштовує мистецькі заходи та курує мистецькі проекти. Катерина активно займається візуальним мистецтвом і читає лекції із «Теорії сучасної фотографії». Курувала кілька українсько-шведських проектів за підтримки Шведського інституту у 2006 – 2007 роках. Із червня 2009 року «Мистецькі мандри» – один із партнерів Міжнародної мистецької платформи “River//Cities”.

Вересень 2010 – фотопроект «Без кордонів» в рамках Міжнародного проекту SEAS X (Туреччина, Грузія)

www.artmandry.com

 evgen

Євген Червоний (Україна)
(Організатор проекту в Україні)

Євген Червоний Заступник директора з розвитку.

Основними напрямками діяльності є промоція музею, пошук партнерів та організація подій. Основною сферою зацікавлення є сучасна музеологія.

Проходив стажування у Смітсонівському музеї та на кафедрі музейних студій в Університеті Джорджа Вашингтона (2012-2013). Отримав сертифікат культурного менеджера від Европейкого культурного фонду. Є учасником робочої групи по розробці культурної стратегії міста Львова 2025